Co umíme?

Organizace

Kopie souboru 3B9A5826
Vy můžete dát nohy na stůl, my bereme diář do ruky. V rámci organizace Vám zařídíme vše, s čím se vy zaobírat nechcete. 

Zajistíme dodavatele, a to od fotografa přes floristku až po uklízecí četu. Vše s Vámi zkonzultujete a budete tak mít přehled o všem, co se děje a poslední slovo bude vždycky na Vás. Nic Vám neunikne a vše bude pod kontrolou.

Nazdobíme prostory svatby a zařídíme útulnou dekoraci, abyste se cítili jako v pohádce.
Zkoordinujeme průběh celého dne, abyste si ho vy i Vaši blízcí užili plnými doušky.
Na závěr celé místo činu uklidíme.
Abyste ani Vy ani Vaši nejbližší nemuseli během těch nejdůležitějších chvílí myslet na nic jiného, než na přítomný okamžik, zkoordinujeme Vám nejdůležitější část dne. Ať už jen obřad, nebo i zbytek programu.

Před svatbou se párkrát sejdeme a ujasníme si představy. Povíme si, co a jak bude probíhat, abyste měli klid v duši. Nechte to na nás.

Postaráme se o průběh dne tak, jak to Vám bude vyhovovat. Můžeme zkoordinovat jen obřad, nebo i ubytování a doprovodný program.

Koordinace

Kopie souboru ko11

Tiskoviny

171a7069a333ab218cca
Každou svatbu podtrhují svatební oznámení a další tiskoviny, které jsou i krásnou vzpomínkou pro hosty na Váš den. Nechce Nás ztvárnit Vaše představy i štětcem na papír. Navrhneme Vám a i zajistíme výrobu malých i velkých svatebních tiskovin. Zvládneme svatební oznámení, pozvánky, zasedací pořádek, čísla stolů, program, svatební noviny, uvítací tabule, cedulky, vývazky, rekvizity do fotokoutku a vše další, co Vás napadne.

 Chcete se do plánování své svatby pustit sami ale nejste si jistí, jak přesně na to, kde začít, nebo na co nezapomenout? Dejte si s námi konzultaci. Během dvou hodinek Vám předáme naše know-how a nasměrujeme Vás správným směrem.

Povíme Vám, jak si svatbu zorganizovat sami. Se vším Vám poradíme, pomůžeme s plánováním. Doporučíme Vám svatební dodavatele s budeme Vaše pomocná ruka.

Konzultace

Kopie-souboru-3B9A5686-scaled